Hemodiyaliz Kateteri
Ürünlerimiz
     Son dönem böbrek hastaları için tedavi seçenekleri renal transplantasyon, periton diyalizi ya da hemodiyaliz olup, bu hastaların büyük çoğunluğu hemodiyalize bağımlı olarak hayatlarını sürdürmektedir. Hemodiyaliz için gerekli venöz ulaşım yolu, ya cerrahi olarak oluşturulan arterio-venöz şantlar ile ya da diyaliz kateterleri ile sağlanmaktadır. Kateterler genel olarak, daha kalıcı olan cerrahi fistüllerin kullanımı mümkün olana kadar hemodiyaliz için ulaşım yolu sağlamak için kullanılırlar.
Tek Kullanımlık İnfüzyon Pompaları Spinal Anestezi İğneleri
Setlerimiz 2 ve 3 lümenlidir. 8,9, 12 ve 14 Fr kalınlıkta üretilmektedir. Düz ve kıvrık, yetişkin ile pediatrik ürünlerimiz mevcuttur. 360°lik venöz dönüş ekseni damar içinde türbülansı önler ve kan akımını artırır. Biyo uyumlu poliüretan kateter, özel yumuşatılmış uç ile damar duvarında oluşabilecek hasar riskini en aza indirerek hasta rahatlığı ve güvenliği sağlar.
Tasarım:   kristal plaket ankara
Ayhan Tüzel Medikal © 2016
ankara lazer kesim ankara fotoselli kapı careting ankara otomatik kepenk ankara garaj kapısı ankara garaj kapısı tamiri ankara hurdacı ankara lazer kesim ankara çelik kepenk ankara fotoselli kapı otomatik panjur ankara